EAV

Elektroakupunktura

~

Elektroakupunktura podle německého lékaře Dr. Reinholda Volla (EAV) pojímá člověka jako celek. Tato diagnostická a léčebná metoda spojuje moderní techniku s tisíci let starými idejemi staročínského lékařství a z nich vycházejícími poznatky, že se každý orgán promítá do určitého bodu na povrchu lidského těla. EAV přístrojem lze na pokožce člověka proměřovat tyto jednotlivé body. Naměřené hodnoty lékař vyhodnocuje a na základě zkušeností usuzuje na stav jednotlivých vnitřních orgánů. Metoda zjištuje dopady léků a doplňků stravy (jednotlivě, v kombinacích) na organismus klienta a a vyhodnotí nejlepší kombinace. Cílem je najít způsob jak vyladit tělo a psychiku člověka tak, aby se obnovil správný tok energie a krve. Během diagnostiky dochází zároveň ke stimulaci akupunkturních bodů a tedy k harmonizaci organismu.

Cena

Vstupní diagnostika EAV

Cena: 2 250 Kč

Délka: 1,5 hod.

Navazující konzultace EAV

Cena: 850 Kč

Délka: 0,75 hod.

Více informací

Diagnostika a léčba EAV
Obsahuje vyšetření dle metody EAV. Terapeut klientovi doporučí vhodnou kombinaci léků a doplňků stravy (bylin, vitamínů,….) na jeho zdravotní stav. Klient prochází v rámci vyšetření akupresurou, která vede k harmonizaci organismu.
Akupresura
Terapie vychází z principu existence tzv. reflexních bodů, tj. nervových zakončení všech orgánů lidského těla. Tyto body můžeme najít po celém těle, nicméně nejčastěji se pracuje s body na chodidlech. Stimulací reflexních bodů se odpovídající orgány uvádějí do fyzické i energetické rovnováhy