Práce s psychikou

Práce s psychikou

~

Dlouhodobě diskutované téma je, co je příčinou zdravotních problémů člověka. Zda je to psychika nebo problém ve fyzickém těle. Není úplně jednoduché najít prapůvodní příčinu zdravotních problémů. Připomíná to trochu otázku Co bylo dříve? Jestli vejce nebo slepice. U každého člověka je to jiné a může to být kombinace obojího (což bývá nejčastěji). V této enormně uspěchané, nervózní době, kdy jsou obecně kladené vysoké nároky na výkon v práci i v soukromém životě a kdy již i mladí relativně zdraví, původně schopní jedinci, podléhají doporučeným (módním) stereotypům, všudypřítomným stresům, dále přepracování, nevyspání a negativním vlivům rozpadajících se rodin, je dobré řízeně pracovat na psychické pohodě.

Metody

Kraniosakrální biodynamika
V našem pojetí je tato metoda nazývána "masáží duše". Pracuje s příčinou zdravotních problémů na energetické úrovni. Na rozdíl od jiných metod, na tělo se nepůsobí fyzickou silou, ale celá terapie probíhá jemným dotykem terapeuta. Pomocí rozhovoru a terapeutem řízené meditace dochází k intenzivní práci s psychickými bloky klienta, které se mnohdy projevují (není podmínkou) ve fyzické těle. Působí velmi dobře na klienty s chronickým únavovým syndromem a slabší imunitou.
Osobní koučink
Koučování je proces, který podporuje hledání individuálních řešení a rozvoj člověka v jím zvolené oblasti. Kouč hledá řešení společně s klientem a využívá řadu koučovacích metod a dovedností, díky kterým si klient třídí myšlenky a tvoří řešení, dostává zpětnou vazbu a cítí větší zodpovědnost. Koučování se zaměřuje nejen na hledání řešení, ale taky uvádění daných řešení do praxe. Prakticky pomáhá koučování klientovi dostat se ze současného bodu A do chtěného bodu B efektivněji, než kdyby na to byl klient sám, a zároveň je cesta pro klienta mnohem zábavnější.

Cena

Cena a délka terapie

Cena: 2 450 Kč

Délka: 1,75 hod.